valorant Cihaz Banı [HWID ]

D

DNIMREV

Active Member
Reaction score
1
REALITY SPOOFER programı Çalışıyormu Arkadaşlar Valorant da deneyen varmı HWID banı yiyip de

A

alitalip

YAŞLI HERİF
Super Member
Reaction score
7
valorantta çalışmıyor diğer oyunlarda çalışıyor ve cihaz banını hangi hileden yedin

D

DNIMREV

Active Member
Reaction score
1
valorantta çalışmıyor diğer oyunlarda çalışıyor ve cihaz banını hangi hileden yedin
hile kullanmadım valorantta bir iki oyun oynadıktan sonra alta aldım 176 sv hesabım 2 3 yılldır oynuyorum neredeyse son gelen güncelemeden sonra oyun alta iken visual studioda bir kaç script eksikti panelimde onları tamamladım Themita fln dll şifreledim sonra işim bittikten sonra oyuna devam ettim ve bana ilk oyunumda direk olarak hile algılandı dedi attı sonra zaten geresi ticket fln filan derken yalan yanlış cevaplar vererek geçiştirdiler yaklaşık 4k lık bir hesap idi şuan 3 aylık bir banım vardı 2 ayı kaldı aramadığım yer konu kalmadı ama bunun çözümünü sanırım kimse de yok

A

alitalip

YAŞLI HERİF
Super Member
Reaction score
7
hesap hwıd yedi ise aga o hesaba bidaha giremezsin pc yi formatla bios sürümünü update yap sonra pc yi açtığında bazı programlar var onları bulup kullan

A

Arnutox

Super Member
Reaction score
7
valorant cihaz banı için çözüm spoofer kullanmak yediğin ana hesaba bir daha giremezsin sadece yeni hesap oluşturup oda spoofer la olur

C

ccilesupra

Ultra Member
Reaction score
105
Rcde Valorant için spoofer yok kendin bulman lazım

R

Rixola

Confirmed Memb.
Reaction score
1
kanka youtube dışı çoğu yerde bulursun spoofer ztn heryerde var

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom