Valorant hwid ban kaldırma (amedewin) +afuwin gelicek

M

MacKalii

Some dev.
Super Member
Reaction score
64
Bazı kısımlar alıntıdır.
Hepinize selamlar konuyu banlanan arkadaşları görünce açmak istedim, kendi kullandığım methodu size veriyorum. Ben kullanıyorum ve çalışıyor. Kesin çözüm için herşeyi eksiksiz yapın.

Öncelikle bios ayarlarından Secure Boot'u kapattığınızdan emin olun!
BU İŞLEMLERİ YAPTIĞINIZDA BİLGİSAYARINIZ GARANTİ DIŞI KALIR HERHANGİ BİR SORUMLULUK KABUL ETMİYORUM!

Methoda geçmeden önce valorant klasörünüzü C diskinden D ye atın ki sonra yeniden yüklemek için zaman kaybetmeyin.
Sonrasında valorant'ı revouninstaller ile silmemiz lazım
link : https://www.revouninstaller.com/start-freeware-download-portable/

indirdikten sonra valorantı bulun ve silin.
Silerken dikkat etmeniz gereken şey valorant ile alakalı tüm dosyaları silmeniz gerektiğidir. regedit kayıtları da dahil her şeyi siliyoruz ve geri yükleme noktası OLUŞTURMUYORUZ.
Vanguard için de aynı şeyi yapıyoruz. İşlem bittijten sonra cmd ye bunları yazıyoruz.

- sc delete vgc
- sc delete vgk

ilk başta atabiliyorsanız fotmat atmanız daha güzel olur. çünkü valorant serial keyinize (win sürüm de dahil ürün kimliğinizede) ban atmış olabilir. o yüzden format tavsiyemdir.

ÖNEMLİ : İndirdiğiniz klasördeki DMIEDIT i açıp seriallarınızı bir yere kaydedin.

1- İndirdiğiniz dosyayı masaüstüne atın.
2- Bios güncelleyin (sürüm düşün ya da yükseltin)

NOT: Anakartın sitesinden bios güncellemesini bulabilirsiniz.

3- CMD'yi yönetici olarak çalıştırın ve cd "C:\Users\xx\Desktop\AMIDEWIN" yazın. (masaüstündeki klasöre geldik)
AMIDEWIN /BS /SU (Anakart ve UUİD numaramızı ekrana getirdik)

Eğer "AMIDEWIN" komutu çalışmaz ise "AMIDEWINx64" ü deneyin.

4-CMD ekranına cd komutu ile dosya dizinini yazın "cd C:\AMIDEWIN" ve enter tuşuna basın.

5- Sonra CMD ekranına AMIDEWIN /SU auto /BS (sayılarla random atın) /SS (sayılarla random atın) /ID (rastgele bir tarih girin) ve enter tuşuna basın.

6- Mac Adress Changer ile MAC adresinizi değiştirin.
7- Volumeid changer ile volumeidnizi değiştirin.
8- HDD Serial Changer ile HDD serialinizi değiştirin.
9- Bilgisayarınızı yeniden başlatın.
10- Vanguardı tekrar kurun.

AMIDEWİN = LINK
virustotal = https://www.virustotal.com/gui/file...d2028dd0a749f212dfb68ae282e432dd363366796678/

Denenen Windows Sürümleri : WINDOWS 10 1809 - 21H2 ARASI TÜM SÜRÜMLERDE ÇALIŞIYOR.

En son DMIEDIT i açıp "serial number ve UUID" nin değişip değişmediğini kontrol edin. Değişmiş ise bu kısım başarılı demektir.

NOT : Kesin çalışır demiyorum ben de çalışıyor.Bu yöntem biraz daha safe olanıdır. Kesin çözüm için ekleme yapacağım.

sorularınız için dc = lavinia çiçeği#3425

G

grkmsen

Ultra Member
Reaction score
24
daha ban yemedim hwid felen bilgisayarın bilgilerini değiştirebilecek bir program gibi birşey mi bu kendi bilgilerini göstermeden başka bil bilgisayar bilgisi kullanma gibi birşey mi

M

MacKalii

Some dev.
Super Member
Reaction score
64
daha ban yemedim hwid felen bilgisayarın bilgilerini değiştirebilecek bir program gibi birşey mi bu kendi bilgilerini göstermeden başka bil bilgisayar bilgisi kullanma gibi birşey mi
hwid senin parçalarının idlerinin birleştirilerek oluştuğu yeni id ye hwid denir. oyundan banlanırsan bir dizi parçalara ban atıyor bu da hwid banı oluyor. 2. sorunun cevabı kısmen evet. çünkü id lerimizi değiştirirsek oyun sistemi seni ahmet'in bikgisayarı olarak algılıyorken artık seni mehmetin yeni bilgisayarı olarak algılayacak

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom