VALORANT RC Free Hack (DT)

N

Nympex

Nympex#0001
Ultra Member
Reaction score
90
Arkadaşlar hile tespit edildi DT bir çok kanıt toparladım örneğin daha önce hiç hile açmamış bir kişi hatta ve hatta main hesabı olan bir kişi hileyi açtıktan bir kaç maç sonra HWID ban yediğini söyledi ve main hesabını kaybetmiş oldu
Yediğimiz ilk ban da VAN 152 ile karşılaşıyoruz lütfen hileyi güncellemeye alın benim bildiğim kadarıyla sürücü (driver) değişikliği yapılması gerekiyor. Biliyorum zor ancak herkes HWID yasağını kolayca kaldıramıyor.

S

slw2

Super Member
Reaction score
25
Aynen öyle.Millet diyor yok rage oynamışssın yok delaylı banıın var anlatamıyoruz bi.PC yi spoofladıktan sonra bir şey yok.Hileyle girdiğimde 6. maç ban :D

A

Arishem

Banned Member
Reaction score
3,911
Katılıyorum Legıt oynamama ragmen skorlarım hep 1 kıll 2 deat seklınde aım kapalı HWİD yedım

T

Tao

Hacı Yatmaz
Banned Member
Reaction score
1,202
Dogru olabılır aktıf bır kıtle var valo kullanan yuzde 90 kullanıcılardan dt haberı gelıyor

T

Teodora

ワイフ
Legend Member
Reaction score
7,976
Buna katılıyorum. Ama hilelerin free olduğunu da göz önünde bulunduralım.

Hileyi açtım sadece Esp çalışıyor,Aim çalışmıyor. 3 tane ölüm maçı attım 3 maçın yarısında mavi ekran yedim. Yarın sabah download.png

M

mamesakinol

Benim dünyam uyuştu bak, Seninki dönüyor mu?
Super Member
Reaction score
21
Buna katılıyorum. Ama hilelerin free olduğunu da göz önünde bulunduralım.

Hileyi açtım sadece Esp çalışıyor,Aim çalışmıyor. 3 tane ölüm maçı attım 3 maçın yarısında mavi ekran yedim. Yarın sabah View attachment 21605
mavi ekrandan kastın ne kanka? bilgisayarınız kişisel bir sorunla karşılaştı mevzusu mu.

T

Teodora

ワイフ
Legend Member
Reaction score
7,976
mavi ekrandan kastın ne kanka? bilgisayarınız kişisel bir sorunla karşılaştı mevzusu mu.
Bu sorunu valorant hilesi kullanan çoğu kişi aldı. Kişisel bir hata değil :)

Hile ile oynarken maçın yarısında mavi ekran veriyor ve maalesef çözümü bulunamamış.

M

mamesakinol

Benim dünyam uyuştu bak, Seninki dönüyor mu?
Super Member
Reaction score
21
Bu sorunu valorant hilesi kullanan çoğu kişi aldı. Kişisel bir hata değil :)

Hile ile oynarken maçın yarısında mavi ekran veriyor ve maalesef çözümü bulunamamış.
Ben Bunu Pc'den Kaynaklı Sanıyordum :) Günde 4-5 maç rekabet giriyorum ve 1 bazen 2 kere karşılaşıyorum bu yüzden cafe sahibi nedenini bulmaya çalışıp duruyordu :D

Last edited:
B

beroboz

ZK.esl
Super Member
Reaction score
8
bence yazılımcılar tarafından çözülebilir güncelleme ile yeni sürüme geçilirse iyi olur

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom