Valorant sens ve cross

K

ks13141ye0

Super Member
Reaction score
9
Valorantta sens ve cross önerileriniz var mı? yüksek sens oynamayı seviyorum ama aşırı yüksek değil hafif yüksek ve 800 dpi olması daha iyi olur. Cross olarakta beğendiğiniz crossları paylaşırsanız sevinirim.

S

Snowsat999

Active Member
Reaction score
1
Dostum eğer mouse' un ağır ise sens..ini yükseltebilirsin ama hafif mouse'larda genelde hafif ve bi tık hızlı kullananlarda var.

U

ugurro

Super Member
Reaction score
2
500 dpi 0.72 sens kullanıyorum ben öneririm

K

ks13141ye0

Super Member
Reaction score
9
Dostum eğer mouse' un ağır ise sens..ini yükseltebilirsin ama hafif mouse'larda genelde hafif ve bi tık hızlı kullananlarda var.
o kadar ağır bir mouse değil steelseries rival 3 kullanıyorum ama ben bütün oyunlarda ve genel olarak hızlı kullanan birisiyim öyle alıştım
Post automatically merged by the system:

500 dpi 0.72 sens kullanıyorum ben öneririm
eDPI olarak ayarlayacağım önerin için teşekkür ederim

A

aule94

Banned Member
Reaction score
3
knk nokta mouse ağırsa yüksek sens kulan

L

Lady Darknes

ladyofdarknes
Legend Member
Reaction score
460
Valorant'ta kullanacağınız duyarlılık (sensitivity) ve crosshair (nişangah) ayarları oyuncunun tercihlerine, oyun içi rolüne ve oynadığı karakterlere göre değişebilir. Ancak genel olarak, yüksek hassasiyetlerde oynayan oyuncuların daha hızlı hareket edebildiğini, düşük hassasiyetlerde oynayan oyuncuların ise daha hassas ve doğru nişan alabildiğini söyleyebiliriz. 800 DPI'lık bir fare hassasiyeti için hafif yüksek bir duyarlılık öneriyorum, örneğin 0.3-0.5 arası bir ayar denenebilir.

Crosshair ayarları ise yine oyuncunun tercihlerine göre değişebilir. Aşağıdaki crosshair ayarlarını deneyebilirsiniz:

Crosshair tipi: ClassicÇap (Size): 1-3 arası (tercihe bağlı)Çizgi kalınlığı (Thickness): 1-2 arası (tercihe bağlı)Çizgi uzunluğu (Length): 3-5 arası (tercihe bağlı)Opaklık (Opacity): 1-5 arası (tercihe bağlı)İç doluluk (Inner Lines): 1-5 arası (tercihe bağlı)Dış doluluk (Outer Lines): 0-1 arası (tercihe bağlı)

Bu ayarları deneyerek size en uygun crosshair ayarlarını bulabilirsiniz. Ancak unutmayın, crosshair ayarları da oyuncunun kişisel tercihlerine bağlıdır ve her oyuncunun farklı bir tarzı olabilir. Bu nedenle, kendi oyun tarzınıza en uygun crosshair ayarlarını deneme yanılma yoluyla bulmanız gerekebilir.

B

baver07

Confirmed Memb.
Reaction score
2
mause ağır ise sens tabiikide knk öbür türlü oynanmaz

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom