valorant ticketdeki eleman ne diyor

Status
Not open for further replies.
3

31ahmad31

Super Member
Reaction score
5
agalar valoranta ticket attım bamımın açılmasına kaç gün kaldı diye adamlar bana şöyle bişiy yazdılar anlamadım mala anlatır gibi anlatacak varmı ne diyor anlamadım aq

Selam,

Kötü haber elçisi olmaktan hiç hoşlanmam fakat hesabını incelediğimde oyun içerisinde değişiklik yaparak ve/veya sistemin açığından yararlanarak oyun içerisinde rakiplerine karşı haksız avantaj elde ettiğin sistemimiz tarafından tespit edilmiş.

VALORANT oyuncularının eşit koşullarda sportmence bir şekilde rekabet etmelerini istiyoruz. Bu nedenle, oyunda haksız avantaj sağlayan ve eşitliği bozan 3. parti programlara karşı kesinlikle toleransımız bulunmuyor. Bunun yanında, hesap içeriğinin transfer edilmesi veya hesap bilgilerinin değiştirilmesi de mümkün değil.

Dilersen kendine beyaz bir sayfa açıp, oluşturacağın yeni hesap ile aramıza tekrar katılabilirsin. İnanıyorum ki kurallar çerçevesinde kaldığımız sürece benzer durumlar ile asla karşılaşmayacağız.

Samimi olmak gerekirse bu hesap için artık yapılabilecek bir şey kalmamış. O nedenle bu hesabın açılması için oluşturulan talepler sistem tarafından otomatik olarak kapatılacaktır.
vexoh
Riot Games Oyuncu Destek

Solution
Hesabın yasaklama almış ve sana açık bir dilde anlatmış lütfen boş konu açmayın.
"Samimi olmak gerekirse bu hesap için artık yapılabilecek bir şey kalmamış. O nedenle bu hesabın açılması için oluşturulan talepler sistem tarafından otomatik olarak kapatılacaktır."
U

urasdll

Super Member
Reaction score
17
aynısını bana lol için dediler bütün oyunlara otomatik unban ticketlarına aynı mesajı atıyorlar klasik rito

J

jusqi

Moderator
Reaction score
2,176
Hesabın yasaklama almış ve sana açık bir dilde anlatmış lütfen boş konu açmayın.
"Samimi olmak gerekirse bu hesap için artık yapılabilecek bir şey kalmamış. O nedenle bu hesabın açılması için oluşturulan talepler sistem tarafından otomatik olarak kapatılacaktır."

Solution
Status
Not open for further replies.
SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom