Valorant Van 152 Hatası Destek

B

ByChaV0

Super Member
Reaction score
1
Arkadaşlar merhaba oyuna girdiğimde van152 hatası aldım bu hwid ban oluyor sanırım bu bu Van152 hatasından nasıl kurtulabilirim.
detaylı yardımcı olursanız sevinirim

J

jusqi

Moderator
Reaction score
2,176
Merhaba @ByChaV0 ,
Evet maalesef donanım yasaklaması almışsınız. Bundan kurtulmanın tek yolu spoofer kullanmanız olacaktır.

B

ByChaV0

Super Member
Reaction score
1
Merhaba @ByChaV0 ,
Evet maalesef donanım yasaklaması almışsınız. Bundan kurtulmanın tek yolu spoofer kullanmanız olacaktır.
nereden bulabilirim spoofer ı çalışan garanti iş yapan @jusqi
Post automatically merged by the system:

Bu arada bios güncellemesi yaptım yeni hesap açtım girdim oyunu açtı spike hucum girdim biraz oynadım 20 dk sürmeden yani 15 dk sonra falan
hesaptan attı ve 3. part yazılım nedni ile hesabınız tamamen askıya alındı dedi anlamadım acaba bios değiştirdiğim için başta algılayamayıp sonra mı algıladı ?
Post automatically merged by the system:

?? yardımcı olursanız sevinirim @jusqi 😌

W

WaQuEs

Confirmed Memb.
Reaction score
428
Ben 2 sene önce almıştım bu hatayı ne yapsam düzelmiyordu spooferda kullandım en sonunda ticket attım 3 ay sonra otomatik banın kalkacağını söylemişlerdi ve öyle de oldu fakat o zamandan beri değişmiş olabilir ban yiyen hesabından ticket atıp bilgilenebilirsin. Bu sorunun tek çözümü ya açılmasını bekleyeceksin ya da spoofer o da olmazsa pc değiş.

T

Thqxia

Confirmed Memb.
Reaction score
3
Donanım yasaklaması spoofer bulman lazım veya direkt anakart değiştirerek banını kaldırabilirsin

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom