Van 152 Banı Nasıl Kaldırılıyor?

S

Samael08

Confirmed Memb.
Reaction score
6
Van 152 hatasının çözümünü bilen varmı spoofer vs denedim ama yine aynı şeyler karşılaştım başka bir çözüm var mı bildiğiniz ya da ben yanlış yaptım spooferı bilmiyorum

L

Lady Darknes

ladyofdarknes
Legend Member
Reaction score
460
Bu hatanın sebebi, VALORANT sunucularıyla iletişim kurulurken veya oyunun kendisiyle ilgili bir sorun oluştuğunda ortaya çıkar. Aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz:

İnternet bağlantınızı kontrol edin ve bağlantınızın sağlıklı olduğundan emin olun.Oyunu yeniden başlatmayı deneyin ve "VAL 152" hatasının düzelip düzelmediğini kontrol edin."VALORANT" sunucularının bakım zamanlarını kontrol edin. Eğer sunucular bakımdaysa, bir süre sonra tekrar deneyin.Eğer yukarıdaki adımlar işe yaramazsa, "VALORANT" destek ekibiyle iletişime geçin ve sorunu açıklayın. Sorununuzu çözmenize yardımcı olacaklar.

Umarım bu adımlar sorununuzu çözmenize yardımcı olur.

X

Xaen3

Super Member
Reaction score
6
VAN 152. Bu genellikle 4 ay süren bir donanım uzaklaştırması anlamına gelir. iyi forumlar

C

Croo

Confirmed Memb.
Reaction score
0
Val 152 hatası donanın banı olduğunu işaret etmektedir ya 4 ay beklemelisin ya da bios up-down yapıp mac değişip amidew aç ve oyunu yeniden indir. Umarım yardımcı olabilmişimdir iyi günler

S

swX

Hangi çılgın bana ZİNCİR vuracakmış şaşarım!
Super Member
Reaction score
11
4 ay sonra tekrar dene kral

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom