Windows 10/11 Fps Arttırma

E

eyup1337

Confirmed Memb.
Reaction score
46
Merhaba Değerli Forum Üyeleri Bu Gün Fps Sıkıntısı Yaşayan Arkadaşlar İçin Bir Pack Yayınlayacağım Umarım İşinize Yarar

NOT:Aşağıda vermiş olduğum PACK içindeki bileşenleri açtığınızda (Lütfen ne olduğunu bilmediğiniz bileşeni açmayın, zira işletim sisteminizi bozabilirsiniz. Mutlaka bu işlemleri yapmadan önce bir sistem geri yükleme noktası oluşturun, olası yanlış adımda en azından o yedeğe geri dönebilin.) yönetici olarak çalıştırın. Bileşenler ile işiniz bittiğinde bilgisayarınızı yeniden başlatın, oyunlardaki gereksiz texture'lerin yok olduğunu, hatrı bayağı sayılır bir fps artışı yaşadığınızı gözlemleyeceksiniz. Eğer Tweaklar hakkında bilginiz yoksa lütfen tweak adı altında olan hiçbir bileşeni açmayın

İlk önce bunun ne işe yaradığını bilmeyen arkadaşlar için kısaca özetliyorum;

Bu packdaki moduller windowsdaki boş efektleri boş uygulamaları devre dışı bırakır ram'inizi optimize eder daha stabil bir windows deneyimi yaşamanızı sağlar

İNDİR:
Post automatically merged by the system:

En kısa sürede hayalinizi kurduğunuz bilgisayarı almanız dileğiyle..

A

Arszemrullah

Super Member
Reaction score
7
Kk denedim pc bozuldu dedim ama iyiki açıklamayı okumuşum yedek ayarlara döndüm pc elden gidiyodu yaw :,)

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom