Yerli İşletim sistemi olan pardus

R

RDRN Media

Confirmed Memb.
Reaction score
46
yerli üretim olan pardus 1 hafta deneyim yapıcam ve bunu sizlere sunmayı dusunuyom

şu sıra bilgisayar virusleri cok artı ve bunlar eskisi gibi deil güncel teknoloji ile ilgili

mesela en cok tanınan sitelerden

1. fullprogramindir
  2. indir.vip
  3. fullindir.cafe​
gibi siteler de yer almakta bu siteler anlaşmalı olarak cr4ck sıkıştırılmış uygulamalara virus koyuyorlar ve zombi-pc dedimiz olay gerçekleşiyor ve bende buna yakalandım

ilk kurdugunuzda bişey olmuyor fakat sonrasında mesela atıyom 1 ay sonra harekete geçiyolar ve pc niz yavaşlıyor nedeni şu arkada 100 mb ram tüketiyo mesela youtube dan başkalarının videolarını izliyor
hani bot satın alıyorsunuzya böyle gerçekleşiyor işte

coğu zaman trojan buluy-nuyor ben siteyi baya taratım araştırdım özelikle fullprogramindir sitesini eskiden böyle bir sorun yoktu fakat şimdi var güvilmez artık

fidye yazılımlar artı özelikle türkiyede benim tavsiyem linux platformuna geçin pardus 7/24 destek veriyor ben format attım ilk gün discord sunucularına gittim gerçekten çalışıyorlar
pardus u sizlere öneriyom kulanınki siz kulanınca devlet yatırım yapsın microsoft windows tan daha iyi bir işletim sistemi ola bilir hiç bir virus girmiyo sisteme nedenini acıklamak icin vaktim yok....

deprem olmadan önce 600 sene önce mimar Sinan içat etti ama bunu japonya sahiplendi bizim milletimiz hiç bir şeyi sahiplenmiyor lütfen bari pardusu sahiplenelim inanın bana 1 senede cok ilerletiriz bu işletim sistemini....

F

Freakxdd

Super Member
Reaction score
1
güvenlik 0 kolay kullanım 0 çok sevmedim. Ubuntu adamdır

F

Furknkskn

Super Member
Reaction score
1
valla benim virüs programı iyi gibi ya öyle bi derdim olmadı

M

mfdemmm

Super Member
Reaction score
10
indiirmeden once yetkililerin onaylamasının bekleyin

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom