zulu Ping Sorunum

B

babaproxx12

Active Member
Reaction score
1
Bu 4 Gündür zulu ping giriyor 17 Ping Alıyorum Birden 1085 çıkıyor 4 gündür oluyor İnternet Yüzündendir Dedim Kendi İnternetimi Açtım Gene Aynısı Oyunu Sildim Yükledim Gene Aynısı Oldu İnternete Bağlanan Tek Benim Ne Yapabilirim ?

B

Batuhan8531

Yazılım Oku
Confirmed Memb.
Reaction score
13
Bu 4 Gündür Zulu ping giriyor 17 Ping Alıyorum Birden 1085 çıkıyor 4 gündür oluyor İnternet Yüzündendir Dedim Kendi İnternetimi Açtım Gene Aynısı Oyunu Sildim Yükledim Gene Aynısı Oldu İnternete Bağlanan Tek Benim Ne Yapabilirim ?
Modem reset at iğne ile

I

iwystic

Veteran
Reaction score
9,970
Modeminize reset atmanıza gerek yok. Başka birileri internetinize bağlanıyor olabilir. Modeminizin arayüzünden görebilirsiniz.
Eğer tek siz bağlıysanız ve internetiniz hala çok kötüyse, müşteri hizmetlerini arayıp onlardan yardım istemelisiniz.

T

tgasalih

Hakzısı Hakla
Ultra Member
Reaction score
1,374
Bu 4 Gündür Zulu ping giriyor 17 Ping Alıyorum Birden 1085 çıkıyor 4 gündür oluyor İnternet Yüzündendir Dedim Kendi İnternetimi Açtım Gene Aynısı Oyunu Sildim Yükledim Gene Aynısı Oldu İnternete Bağlanan Tek Benim Ne Yapabilirim ?

Bu video işinize yarayacaktır. Eskiden internetim kötüyken bende işe yaramıştı. Tavsiye ederimn

B

babaproxx12

Active Member
Reaction score
1
Modeminize reset atmanıza gerek yok. Başka birileri internetinize bağlanıyor olabilir. Modeminizin arayüzünden görebilirsiniz.
Eğer tek siz bağlıysanız ve internetiniz hala çok kötüyse, müşteri hizmetlerini arayıp onlardan yardım istemelisiniz.
internet şifresini değiştirdim tek ben varım internette gene giriyor kendi internetimden denedim gene aynı Birde Tek Zulada Oluyor başka oyunlarda olsa anlarımda alıcı var bende onda sıkıntı olabilirmi diye düşünüyorum

I

iwystic

Veteran
Reaction score
9,970

Bu video işinize yarayacaktır. Eskiden internetim kötüyken bende işe yaramıştı. Tavsiye ederimn
İnternet hızlandırma yöntemlerini yaparsanız, internetinizde bazı sorunlar oluşabilir ve 10 - 20 KBPS artış yaptığınıza değmez.

I

iwystic

Veteran
Reaction score
9,970
internet şifresini değiştirdim tek ben varım internette gene giriyor kendi internetimden denedim gene aynı Birde Tek Zulada Oluyor başka oyunlarda olsa anlarımda alıcı var bende onda sıkıntı olabilirmi diye düşünüyorum
Modeminize LAN tarafından bağlanan birileri varsa, modeminizin şifresini değiştirmeniz bi' işe yaramayacaktır.

B

babaproxx12

Active Member
Reaction score
1
Modeminize LAN tarafından bağlanan birileri varsa, modeminizin şifresini değiştirmeniz bi' işe yarama
Evet Doğru Ama Ben Kendi İnternetimden Denedim Gene Olmadı Hep İlla Drop Ve Ping Giriyo

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom