Merhaba valorant ban yedim (hwid ban)

D

Defent123123

Super Member
Reaction score
5
Real ui lodaerin hwin banını kullanmayı bilmiyorum ama bir şeyler yaptım hayla olmadı yeni hesab açıp denedim ip sıfırladım herşeyi yaptım açılmıyor yardım edit Bedava spoofer varsa verebilimisiniz

S

srd22

Super Member
Reaction score
6
sitenin spooferi çalışıyor diye biliyorum
bios update felan yapacaksın ve format

D

Dropang55

Super Member
Reaction score
98
kanka bak şimdi hwidi kaldırmak çok kolay bios updata yap format at kalkar. Val 5 yersin bu seferde val 5 i kaldırmak içinse amidewin konusundan dmieditle her seriali değiştir update all yap raid ile birlikte win 11 kur hayırlı olsun val 5 ve hwidden eser kalmadı.

W

Wilz91

Confirmed Memb.
Reaction score
1
Valorant'da hile yapılmaması gerekildiğini herkesin bilmesi lazım vanguard gibi bir koruma sistemi olan oyunda hile yapmaya kalkıştığınız gibi belki 1 belki 2 maç atabilirsin ondan sonrasında anakart banı yersiniz. RealityCheats sitesindeki spoofer ise, Maalesef Valorant için çalışmıyor. Sadece, Eac, BattlEye için çalıştığını görebilirsiniz hangi oyun banlarını kaldırdığınıda orada görebilirsiniz. Yani yapabileceğin tek şey ya paraya kıyıp ücretli bir spoofer almak veya Valoranta ticket açıp bir daha olmayacağını belirterek özür dileyebilirsin. Onlar sana 1 ila 3 ay arasında bir süre verir ve banın verdikleri süre kalkar eğer kalkmazsa tekrar ticket açıp gerekli bilgileri yetkililerden alabilirsin. :)

W

Wilz91

Confirmed Memb.
Reaction score
1
Valorant'da hile yapılmaması gerekildiğini herkesin bilmesi lazım vanguard gibi bir koruma sistemi olan oyunda hile yapmaya kalkıştığınız gibi belki 1 belki 2 maç atabilirsin ondan sonrasında anakart banı yersiniz. RealityCheats sitesindeki spoofer ise, Maalesef Valorant için çalışmıyor. Sadece, Eac, BattlEye için çalıştığını görebilirsiniz hangi oyun banlarını kaldırdığınıda orada görebilirsiniz. Yani yapabileceğin tek şey ya paraya kıyıp ücretli bir spoofer almak veya Valoranta ticket açıp bir daha olmayacağını belirterek özür dileyebilirsin. Onlar sana 1 ila 3 ay arasında bir süre verir ve banın verdikleri süre kalkar eğer kalkmazsa tekrar ticket açıp gerekli bilgileri yetkililerden alabilirsin. :)
Üstelik olarak şunuda belirtmeliyim ki; Eğer her hangi bir şekilde başka bir oyunda yapmak istiyorsan lütfen Vanguardın kapalı olduğundan emin ol hile ile işin bittiği zamanda bilgisayarına restart atmanı öneririm. Eğer, Vanguardı kapatmayıp hile yaparsan bunu bir tehdit olarak algılayabilir ve seni valorantdan kalıcı olarak uzaklaştırır. Eğer siz/sizleri bilgilendirdiysem bundan mutlu olurum.

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom