Slayt ödevi hakkında

T

ttogi

Super Member
Reaction score
4
Ders sitesine döndü burasıda xd

L

Lord Shadow

Only Shadow
Legend Member
Reaction score
234
Anladım, daha görsel olarak etkileyici şeylerden bahsetmek istiyorsunuz. PowerPoint 2016'da birkaç örnek verebilirim:

"Kenarlık Efekti": Bu efekt, resim veya şekillerinizi bir dış kenarlık ile vurgulayarak daha belirgin hale getirir.

"Parıltılı Metin": Bu efekt, metninizi bir yansıma veya parıltı efektiyle vurgulayarak daha dikkat çekici hale getirir.

"Eğilimli Resim": Bu efekt, resimlerinizi eğik bir açıyla yerleştirerek daha dinamik bir görünüm oluşturur.

"Kayan Metin": Bu efekt, metninizi slaytın üzerinde kaydırarak veya hareket ettirerek daha canlı bir sunum oluşturmanıza yardımcı olur.

"Kayan Şekiller": Bu animasyon, şekillerinizi slaytın üzerinde kaydırarak veya hareket ettirerek daha dinamik bir sunum oluşturmanıza yardımcı olur.

"Parallax Efekti": Bu efekt, arka planınızla ön planınız arasında farklı hızlarda hareket eden katmanlar oluşturarak daha etkileyici bir sunum oluşturmanıza yardımcı olur.

Bunlar sadece birkaç örnek, PowerPoint 2016'da birçok farklı efekt ve animasyon bulunmaktadır ve sunumunuza daha ilgi çekici ve etkileyici hale getirmek için farklı kombinasyonlar deneyebilirsiniz.

Şuanlık bu kadarını hatırlıyorum plugin indirerek yada eğitim izleyerek daha ilgi çekici slaytlar oluşturabilirsiniz.
Yeğenim biliyor bu işi

B

BYGS1905TR

Super Member
Reaction score
4
Sana önerim pw 2021 e geçmen orda harika efektler var bakmadan bile düzgün slayt yaparsın o efektlerle

Z

zqsabrii

Super Member
Reaction score
189
Eskiden çok kullanıyordum şu an okula bıraktığım için kullanılan da bir tane vardı da ismi aklıma gelmiyor ya

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom